TMG AKADEMİ öğrencilerinin ve iş ortaklarının rahatına özel önem göstermektedir.Lokasyon olarak İstanbul'un en merkezi ilçelerinden olan Üsküdar seçilmiştir. TMG AKADEMİ bütün denizden ulaşım araçlarına, Marmaray'a, otobüslere, dolmuşlara ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarına 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde konumlanmıştır.

Eğitim merkezimiz 24 saat güvenlik ekibi tarafından korunmaktadır.4 Katlı kapalı otoparka sahip olan plazamızın bütün temizlikleri ve bakımları yine özel şirketler tarafından yapılmaktadır.

TMGD Eğitimi sırasında bir çok döküman aynı anda kullanılmaktadır, bu handikapın yarattığı sıkışıklık konsantrasyon dağınıklığına sebebiyet vermektedir. TMG AKADEMİ bu sorunun önüne geçebilmek amacı ile bütün sıralarını ve sandalyelerini TMGD Eğitimi'ne özel olarak ürettirmiştir. TMG AKADEMİ'nin sınıfları genişlikleri itibari ile yüksek derecede ferah ve konforludur. Duvarları eğitim içeriği ile ilgili görsellerle kaplı olan sınıflarımızda, eğitim sırasında adı geçen bütün malzemeler de fiziki olarak bulunmaktadır.


EĞİTİM MERKEZİ

Eğitim Ön Başvurusu İçin Lütfen Tıklayın